Nederlandse Deelnemers 2008

Atletiek

Heren

110 meter Horden

4×100 meter

4×100 meter Reserve

800 meter

Discuswerpen

Kogelstoten

Marathon

Tienkamp

Dames

10.000 meter

Marathon

Zevenkamp

Beachvolleybal

Heren

BR

NS

Dames

KM

Fietsen

BMX

Heren

Dames

  • Lieke Klaus

Baanwielrennen

Heren

Individuele Achtervolging

Keirin

  • Theo Bos
  • Teun Mulder

Koppelkoers

Ploegachtervolging

Ploegenachtervolging

Puntenkoers

  • Wim Stroetinga

Sprint

  • Tim Veldt
  • Theo Bos
  • Teun Mulder

Teamsprint

  • Tim Veldt
  • Theo Bos
  • Teun Mulder

Dames

Puntenkoers

Sprint

Team

Individuele Achtervolging

  • Levi Heimans

Ploegenachtervolging

  • Levi Heimans

Mountainbike

Heren

Dames

Wegwedstrijden

Heren

Individuele Tijdrit

Wegwedstrijd

Dames

  • Chantal Beltman

Individuele Tijdrit

Tijdrit

Wegwedstrijd

Wegwedstrijd (6de)

Hockey

Dames Team

Dames

Heren Team

Heren

Honkbal

Heren

Heren Team

  • Alexander Smit
  • Bryan Engelhardt
  • Danny Rombley
  • Dave Draaier (i.p.v Loek van Mil)
  • David Bergman
  • Diegomar Markwell
  • Dirk van ’t Klooster
  • Eugene Kingsale
  • Jeroen Sluijter
  • Juan Carlos Sulbaran
  • Leon Boyd
  • Martijn Meeuwis
  • Michael Duursma
  • Michiel van Kampen
  • Percy Isenia
  • Pim Walsma
  • Raily Legito
  • Rob Cordemans
  • Roel Koolen
  • Shairon Martis
  • Sharnol Adriana
  • Sidney de Jong
  • Tjerk Smeets
  • Yurendell de Caster

Judo

Heren

+100 KG

-100 KG

  • Henk Grol

-60 KG (3de)

  • Ruben Houkes

-66 KG

  • Dex Elmont

-81 KG

  • Guillaume Elmont

-90 KG

Dames

+78 KG

-57 KG

-63 KG

-70 KG

Kano

Wildwater

Dames

Slalom

  • Ariane Herde.

Paardrijden

Team

Dressuur

Eventing

Springen

  • (Audi’s Alpapillon-Armanie) Vincent Voorn
  • (Eurocommerce Berlin) Gerco Schröder
  • Blauwendraad’s O’Brien (Angelique Hoorn)
  • Opium VS (Marc Houtzager)

Roeien

Heren

Acht met Stuur (8+)

Lichte Snikkels zonder Stuurman (L4-)

Skiff (1x)

Vier zonder Stuurman (4-)

Dames

Acht met Stuur (8+)

  • Annemarieke van Rumpt
  • Annnemiek de Haan
  • Ester Workel
  • Femke Dekker
  • Helen Tanger
  • Marlies Smulders
  • Nienke Dekkers
  • Nienke Kingma
  • Roline Repelaer van Driel
  • Sarah Siegelaar

Lichte Vrouwen dubbel 2 (LW 2-)

Schermen

Heren

Degen (laatste 8)

Dames

Floret

Schieten

Heren

  • Dick Boschman

Softbal

Dames

Dames Team

Synchroonzwemmen

Dames

  • Bianca van der Velden
  • Sonja van der Velden

Taekwondo

Heren

-68kg

  • Dennis Bekkers

Tafeltennis

Dames

Enkel

  • Elena Timina
  • Li Jiao
  • Li Jie

Tennis

Dames

Enkelspel

Triathlon

Heren

Dames

Turnen

Heren

Rekstok

Dames

Vloer

Voetbal

Heren

Heren Team

  • Calvin Jong-A-Pin
  • Dirk Marcellis
  • Erik Pieters
  • Evander Sno
  • Gerald Sibon
  • Gianni Zuiverloon
  • Hedwiges Maduro
  • Jonathan De Guzman
  • Kees Luijckx
  • Kenneth Vermeer
  • Kew Jaliens
  • Otman Bakkal
  • Piet Velthuizen
  • Roy Beerens
  • Roy Makaay
  • Royston Drenthe
  • Ryan Babel
  • Urby Emanuelson

Waterpolo

Dames

Dames Team

Wildwaterkano

Wildwater

Heren

Slalom

Dames

Slalom

Zeilen

Heren

470

Finn

Laser

  • Rutger van Schaardenburg

RS:X Windsurfing

Tornado

  • Mitch Booth
  • Pim Nieuwenhuis

Dames

470

  • Lobke Berkhout
  • Marcelien de koning

Yngling

  • Annemieke Bes
  • Mandy Mulder
  • Merel Witteveen

Zwemmen

Heren

100 meter rugslag

100 meter schoolslag

100 meter vlinderslag

100 meter vrij

100 meter vrije slag

  • Mitja Zastrow

200 meter rugslag

200 meter wisselslag

4*100 wissel

4×100 meter vrije slag

4×100 meter wissel

Dames

100 meter vlinder

  • Inge Dekker

100 meter vlinderslag

100 meter vrije slag

200 meter brij

  • Inge Dekker

4×100 meter vrije slag

  • Chantal Groot
  • Femke Heemskerk
  • Hinkelien Schreuder
  • Manon van Rooijen
  • Ranomi Kromowidjojo
  • Saskia de Jonge
  • Marleen Veldhuis

4×100 meter wissel

4×200 meter vrij

  • Linda Bank
  • Manon van Rooijen

4×200 meter vrije slag

  • Femke Heemskerk
  • Inge Dekker

50 meter vrije slag

Openwaterzwemmen

Heren

10 kilometer

Dames

9 kilometer